​مجتمع فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش از شرکت‌های زیرمجموعه گروه سرمایه گذاری کوروش وابسته به گروه صنعتی گلرنگ می‌باشد. این شرکت در سال 1397 در حوزه صنایع غذایی با هدف ارتقا کیفیت غذایی جامعه تاسیس شد. ما معتقدیم علاوه بر تامین نیاز مشتریان، نقش مهمی در سلامت جامعه نیز ایفا می کنیم لذا مفهوم کیفیت و سلامتی در این مجموعه امری فراگیر بوده و تمامی فعالیت های شرکت بر آن استوار است.
هم‌‌اکنون این شرکت، با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا پنچ گروه محصول شامل انواع سس، آبلیو، سرکه، ژله، قهوه، انواع عرقیجات و شربت های گیاهی را با برندهای کیمبال، مادلین و فامیلا تولید می نماید.

درباره پروشات کوروش

چشم انداز:
مجتمع فرآورده های غذایی پروشات کوروش در افق 1404، سهم قابل توجهی از بازار محصولات خود در گروه محصولات چاشنی، دسر و نوشیدنی‌های سرد و گرم را دارد و در هر گروه محصول یکی از تولید کنندگان​​​​​​​ خوشنام بازار ایران خواهد بود.​​​​​​​
​​​​​​​

مأموریت:
مجتمع فرآورده‌های غذایی پروشات کوروش با تکیه بر شایستگی‌های نیروی انسانی و تمرکز بر وفاداری و رضایت مشتریان خود، کیفیت زندگی مردم ایران را از طریق تولید و تأمین گسترده محصولات غذایی سالم، مقرون به صرفه و با کیفیت جهانی، ارتقاء می‌بخشد.

ارزش‌ها:

  • کیفیت و سلامت محصول

  • رضایت مشتری

  • نوآوری محصول

  • توسعه سرمایه انسانی